goaltycoon albanien

 
 

Get pasur

të bëjë të lirë me një të vërtetë Euro Menagjer futbolli

Lojra ju pasura

 

A ju të luajnë si Menaxher Futbollit?

Nëse po, atëherë unë e di se si ambicioz ju euforike dhe klubin tuaj në një klub të lartë deri duke luftuar për fitore më vonë të lavdishme, trofe dhe kampionatet e festimeve të bujshme. Unë e di se shumë, më besoni.Ju blerë ndeshjen plot pritje të dëshirën tuaj, të paguajë rreth 20-40 milion euro dhe të investojnë një shumë të madh të kohës në të re të FIFA menaxherin tuaj të jenë të suksesshme.
 
Ju jeni plotësisht në elementin tuaj dhe të shkojnë me qindra e planeve në kokën time për të punuar në vetë historinë tuaj të futbollit për të shkruar.Përveç juaj Real Skeda Ju jeni tani menaxherët dhe trajnerëve të fëmijës tuaj dhe ajo i takon vetëm për ju vetëm. Ju të të ndërtojë një shtresë e armëve për klubin tuaj për të dhënë identifikimin tuaj. Ju blerë dhe shitur një lojtar ose trajner, të organizojnë trajnimin, kujdes për çdo lojtar individual në mënyrë që ajo është gjithmonë më mirë që tëJu knobelst ju të luajnë taktika, ju të veprojë me partnerët e reklamave, të ndërtuar një departament të mirë të të rinjve, kujdes për çmimet e biletave, të ndërtuar ndërtesa të rëndësishme nga, ju jeni duke bërë nga fushën tuaj futbolli një vend të futbollit dhe shumë më tepër. Sigurisht që ju bëni gjithë këtë me një faktor të madh fun që kërcënon të kurrë fund.
Në disa pika, por vitin e kaluar dhe është herë një version i ri i menaxherit tuaj të futbollit qëndron në derë.
Çfarë po bëni ju tani? A e blej se versionin dhe ju jeni duke filluar me çdo gjë përsëri nga e para? Ju vënë fëmijën tuaj larg, pra, dhe të kujdeset për një të re? Çfarë është me të gjithë djersë të dhe kohë? Apo ju të luajnë fëmijën tuaj derisa ju jeni menaxherët e padiskutueshëm të lartë,të gjitha sukseset në një përsëritje beängstlichen të sezonit sjell në sezonin. Ti e di saktësisht se çfarë dua të them, çdo gjë është ndërtuar për nivelin më të lartë, ju keni vetëm një lojtar të lartë dhe pas përpjekjeve të madh, ka vetëm ju dhe klubin tuaj.E vetmja gjë që ju kanë lënë është salla e juaj trofe për të parë disa trofe tuaja të mëdha apo të ju për të kënaqur në statistikat tuaja si ju të bëhet i madh, por tani janë të. Çfarë mendoni për të bërë të gjithë menaxherët e tua dhe trajnerëve detyrat me të njëjtat qëllime, ambicie,Angazhimi për suksesin dhe aktivitetet e menaxherit tuaj të vjetër të futbollit me një ndryshim të madh, ju ecin suksesi juaj i lehtë në të vërtetë euro përreth dhe shikojnë jo vetëm trofe tuaj, por ju jeni duke luftuar për diçka të vërtetë. Për pasurinë tuaj personale.
 
në internet të fitojnë të holla, përveç meritës, të fitojnë të holla, manjati qëllimi, lojra, euro, të holla,fussballmanager,
 
 
 
 
 

A ishte ist goaltycoon?

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Objektivi Manjati është një lojë shfletues (Online në Soccer Manager), e cila ju ofron një gamë të gjerë të menaxherëve të kaluar dhe sfidat interesante në luftën për titullin e lakmuar kundër lojtarët e vërtetë të njeriut. Lojë në shfletuesin tuaj pa kushtueshme, kohë dhe nga kudo lehtë.Është fillimi i Jan 2014 shkoi në fillim dhe në fakt ende markë të re. Prandaj, ende e vlefshme hyrja në fillim të lojës, pasi upgrade në ligat më të larta është ende shumë e thjeshtë dhe të shpejtë. Edhe pse ka tashmë më shumë se 57.424 ekipi mbarë botën këtu, por potenciali është i madh dhe ka më shumë e më shumë përdorues çdo ditë.Edhe pse Objektivi Tycoon ishte vënë në internet qysh në dhjetor 2013, por Gameday parë aktuale u hap në janar 2014. Më duket e kënaqshme të vijnë përmirësime bilancit dhe tipare të reja brenda. Gjërat e unik në FIFA Menaxher në shënohet goli manjati është,Ju mund të këmbimit monedhën tuaj ingame në Euro reale dhe pastaj transferimit përmes transferit bankar ose PayPal në llogarinë tuaj. Goditje e vogël është ndoshta se qëllimi manjati është ende në gjuhën angleze (të jetë i sigurt, por ende të ndryshojë). Le veten por nuk do të shtyhen, lyrics janë shumë të thjeshtë dhe të përsëriten vazhdimisht.Unë vetë kanë vetëm aftësi të gjuhës angleze të një fëmije 2 vjeçar të rinj ;-). A doni të, por ende të jetë në anën e sigurtë, atëherë vetëm instaloni lidhjen më poshtë ose të japë https://translate.google.de/translate_buttons të Google "translater shfletuesit" dhe bota është kthyer paprekur.Në goli manjati Ju keni të konkurrojë kundër kundërshtarëve të vërteta të cilat të gjitha kanë të njëjtin qëllim si ju, të rritet nga 6 League League 1 për të fituar arritjet dhe natyrisht në lojë monedhë që ju mund të zgjerohet jashtë për të ndryshuar në euro ju. Kick-off kohët janë në përputhje me kohën gjermane 19:30-19:45.Kjo korrespondon me një ditën e lojës një ditë e vërtetë. Çdo gjë është e lirë, ju me të vërtetë duhet vetëm një licencë për të blerë lojtarë në tregun e transferimit dhe mund të shesin. Kjo licencë kushton 10 € por mos u shqetësoni Unë luaj Gol manjati disa muaj dhe të ketë kjo 10 Euro tashmë mund të gjenerojnë pa një depozitë në të holla.Dhe sinqerisht unë jam duke luajtur në 3Liga dhe të nevojshme si ende asnjë lojtarë të ri, trajnerëve, por që do të ndryshojë përcaktohet më vonë. Pra Objektivi Manjati është i lirë. Nëse ju jeni një lojtar i paduruar, por atëherë edhe ju keni të vërtetë euro opsion për të investuar në lojë për të ndihmuar disi.Por më besoni nuk ka absolutisht asnjë arsye për atë-shkon-pa të drejtë dhe merr të gjithë vetëm pak më të gjatë.
 
 
Kompania SC Euro Soft Srl është përgjegjës për këtë menaxher futbolli në internet me bazë në Rumani. Adresa është: Sc Euro Soft Sistemit Srl (Sori Pricop) Nr 5A Lapusului, 6 Birou Baia Mare Maramures 430.424 RO Telefon: 4,0747770897Nga kjo lidhje ju prapë mund të merrni disa info-http :/ / goaltycoon.com.hypestat.com / - por unë jam kthyer në faqen time ;-)
 
në internet të fitojnë të holla, përveç meritës, të fitojnë të holla, manjati qëllimi, lojra, euro, të holla, menaxher futbolli,
 
A nuk të shtyhen se kompania ka zyrën e saj të regjistruar në Rumani.Kjo nuk është e keqe ajo që është çdo gjë jashtë vendit. Përveç kësaj, Euro Soft ka përvojë shumë të mirë me këtë lloj mekanizmi lojës. Nga Lavdi i saj i tregut trillojnë e ka çarë dhe kjo lojë strategji pohon vetë për Në treg sot dhe nëse ndonjëherë ju shikoni shihni në lojë-forum Ju shumë të shumë pak komente negative.Pra, nuk do të shtyhen, ju duhet të jeni gjithmonë të kujdesshëm në këtë kohë gjithsesi. Duke folur për Forum Objektivi manjati ka një forum privat (Global dhe gjermane) nuk ju gjithmonë mund të paraqesë pyetje dhe këshilla. Bashkësia lokale ndihmon gjithmonë dhe është shumë i durueshëm.
 
 
Nëse ju vetëm pak kohë për hobi juaj mund të shpenzojnë atë do të gëzohen,që ju në të vërtetë duhet të sakrifikojë vetëm për 15 minuta në ditë për Goal manjati. Përveç që ju shikoni (nga lojtarët e këmbimit të monedhës, të ndryshuar taktikat e tyre, etj) ju statistikat ose një lojë të jetojnë, atëherë sigurisht që do të marrë rreth 10 minuta më e gjatë.Sepse Objektivi Tycoon Browser Online Game është po dhe ajo duhet të mbetet kurs i lirë brauchste janë më keni mjaft monedhë në lojë fituar për të ndërtuar çdo gjë në të njëjtën kohë dhe për këtë arsye ju nuk mund të varet orë para PC gjithashtu. Rregull i thjeshtë "më i suksesshëm ju jeni në shënohet goli manjati, sa më gjatë që duhet për një ditë".Por me 15 minuta është tashmë o.k.
 
 
Presin ju lutem grafik teknikisht jo shumë. Grafike janë mjaft ok për një lojë browser si menaxher futbolli në mendimin tim, por janë në krahasim me një FM 13 për shkak, natyrisht, botëve larg.
 
 
Opsionet e lojës në të vërtetë janë vetëm si çdo tjetër të shtrenjtë blerë Menaxher Futbollit.Sigurisht mungon goli manjati një ose statistikat e tjera në krahasim me një FM 13 janë portrete të lojtarëve dhe jo fotografi Panini njëjtë dhe ju menaxher profesional si diehard futbollit do ta njohin atë menjëherë, dua të them por gameplay nuk e liron atë. Duhet të ndalojë të gjithë duhet të vendosë për veten e tyre.
 
fituar para online,tjetër për të fituar, fitojnë të holla, manjati qëllimi, lojra, euro, para, e menaxhimit të futbollit,
 
Ju mund të jepni klubin tuaj të japë një emër të dëshiruar domain, të krijojë pallton tuaj të armëve, të krijojë tuaj këmisha vet, lojra, përvojën e jetuar në transferimin lojtar lojtarët e tregut / Rinia / trajner të blerë dhe shitur ndërtimit të zgjeruar (zyra, spital, hotel, parking,Ndërtimin Traineri, restorant, qender rinore, stadium, parkingje), ju mund të trajnerit dhe lojtarë të rritur trajnimin Niveli, Set, taktika dhe, çmimet e biletave të vendosur, automjetet për të udhëtuar blej (makinë, autobus, avion) ​​për trofe kombëtare dhe ndërkombëtare të luftuar, analizën e statistikave, rezervat Blej,Mund të shkëmbejnë dhe të paguajnë monedhës në lojë në Euro reale dhe shumë më tepër.
 
 
Më vjen turp që në fakt të shkruar por është disi i takon. Cili është qëllimi i një menaxher të futbollit ju duhet të jetë po të qarta. Unë shpresoj ;-) kështu që unë do të mbaj këtë super të shkurtër.
Erwirtschafte ardhura të mira pa marrë parasysh sa,kështu që ju keni para për heqjen e ekipit tuaj, trajner tuaj, lojtar tuaj të të rinjve, ndërtimin tuaj dhe infrastrukturën tuaj. Një gjë unë do të përmend, ju lutem mos mendoni se "nga të arrijnë një ligë më të lartë unë marrë automatikisht shumë më shumë vizitorë në stadiumin tim." Kjo është e vërtetë vetëm në një masë të vogël.Në goli manjati klubi juaj ka një popullaritet të caktuar, detyra juaj është për të rritur këtë të qëndrueshme ose të mbani. Më mirë ajo sigurisht që është për të rritur këtë pa pushim, vetëm atëherë do të gjenerojnë të ardhura të larta. Dhe nuk do të ju lejojnë të josh reale euro për të investuar në lojë. Unë e di këtë ndjenjë. Ju dëshironi të fillojnë të luajnë,të parë, çdo gjë është ende në nivelin e 0 ose 1, ju nuk e dini se ku ju do të fillojë së pari, ju doni të gjithë të mirë tani dhe përditësimin e në të njëjtën kohë të identifikojë shpejt sukseset dhe Zack nxitim, e paguar atë për shkak se padurimi ka fituar. LET IT. Nuk është një tjetër mënyrë, vetëm merr një pak më të gjatë. ;-)
 
fituar para online,tjetër për të fituar, fitojnë të holla, manjati qëllimi, lojra, euro, para, e menaxhimit të futbollit,
 
 
Nëse ju vetë në manjati goli nënshkrimit me idenë pa fund reale euro nga të lojës për të tërhequr atëherë ju duhet, por në të qartë,se ju duhet vetëm një herë monedhën tuaj ingame për klubin tuaj të preferuar dhe ajo është një proces i gjatë jeni ju me të vërtetë mund të plotësoni vetë xhepin tuaj. A nuk e kuptojnë më të gabuar, kjo nuk është e pamundur. Ka tashmë lojtarët nuk janë me të vërtetë shumë, shumë të holla të tërhiqet nga,Ju jo vetëm duhet të mendojnë "në një muaj Unë kam me qindra dollarë për çanta ime" Ky shembull është tashmë jo mjaft joreale, por ju do të duhet për të si shumë muaj. Por ju keni katër avantazhe të mëdha. Ju duhet çdo ditë vetëm rreth 15 minuta kohë për të sakrifikuar (i cili krijon siguri të gjithëve herë në ditë).Ju e dini saktësisht lojë ju nuk keni përfundimisht të fillojë gjatë (sepse nuk ka forca të mirë version ju për ta bërë këtë). Loja nuk ka përfunduar në një pikë (sepse objektivat paracaktuara janë arritur). Dhe ju të regjistroheni tani dhe ju jeni tashmë një hap përpara se në qoftë se ju nuk rritet regjistroheni ;-)
 
Kjo ngre pyetjen "Si financohet pagesa?"
Vërtetë euro përdoruesit paduruar paguajnë të lojës nuk do të shkojnë 100% për ofruesin, por janë në manjati goli i riinvestuar (p.sh. për pagesë)
Ashtu si në jetën e vërtetë, çdo klub duhet të paguajë tatimin mbi të gjitha të ardhurat e tij, qoftë euro apo në valutë-lojë.Këto taksa gjithashtu rrjedhin në disbursimeve me.
 
Një pasqyrë të thjeshtë:
Secili prej të ardhurave është tatohen pa marrë parasysh nëse të ardhurat stadium, të fitojë bonus, bonus hapësirë, shitjet player ose Depozitat në euro
 
Nëse ju depozitoni ju nuk e merrni vlerën e plotë të depozitave tuaj, por rreth 8% më pak i kredituar.
 
fituar para online,tjetër për të fituar, fitojnë të holla, manjati qëllimi, lojra, euro, para, e menaxhimit të futbollit,
 
Me një pagim qe rreth 20% janë të zbritur pastaj përsëri para se të mund të shërohen paratë e quajnë tuaj.
 
 
Tatimet të përfundojë më shpejt ose më vonë përsëri në Admin,sepse nuk automatikisht subjekt i referuar User Admin dhe duhet të paguajnë këtë taksat.
 
Dhe në mënyrë të lojës për të gjithë përdoruesit 57.425 vazhdon pa fund. Të gjitha taksat janë të mbyllën në fonde të ndryshme (grante) ku ju atëherë të ardhurat tuaja dhe të primeve të marrë atë.Nëse jeni të vërtetë nuk kanë euro në shënohet goli manjati të investuar mund të tregtisë tuaj monedhë në-lojë në euro, atëherë auszahlst ju me taksat për 20%, ju keni por ende bërë 80% fitim. STOP - Shikoni saj më të ngushtë në 80%! Në fakt, ka edhe më shumë se 100%, sepse ju keni marrë asgjë investuar, kështu që nuk ka euro janë paguar.Unë mendoj se është një Finanzystem logjike me të tatimeve së Goal manjati. Vetëm gjithmonë mos harroni "Nuk është prej sot për nesër"
 
 
                                        Këtu ju jeni në Golit Tycoon-SIGN-
 
 
 
 
 
 
 
---------- Online fitojnë të holla, përveç meritës, të fitojnë të holla, manjati qëllimi, lojra, euro, para, menaxher futbolli,------------
 
 
+ + + + + Online të fituar para me një qëllim Soccer Manager manjatit. Fito euro të vërtetë të lirë dhe për të marrë të pasur. + + + + +
 
 
https://www.goaltycoon.com/bestfootballgame/inst