goaltycoon cech

 
 

Zbohatnout

udělat zdarma s opravdovou Euro Soccer Manager

hry vás bohatý

 

Hrajete jako Football Manager?

Pokud ano, pak vím, jak ambiciózní jste euforii a váš klub do nejvyšší klubu bojování pro pozdější slavné vítězství, trofeje a mistrovství senzační oslavy. Vím, že moc, věřte mi.Můžete koupit hru plnou očekávání vašeho přání, zaplatí o 20 až 40 euro a investovat spoustu času ve svém novém FIFA Manager, aby byla úspěšná.
 
Jste plně ve svém živlu a jít se stovkami plánů v hlavě pracovat na své vlastní fotbalové historii psát.Kromě svého skutečného souborového Nyní manažeři a trenéři vašeho dítěte a patří jen na vás samotné. Stavíte vám erb pro vašeho klubu, aby vaše identifikace. Můžete nakupovat a prodávat hráče nebo trenéra, uspořádat školení, péče o každého jednotlivého hráče tak, že je vždy lepšíMůžete knobelst budete hrát taktiku, budete jednat s reklamními partnery, budovat dobré oddělení mládeže, péče o cenách letenek, vybudovat významné budovy z, děláte z fotbalového hřiště na fotbal místo a mnohem více. Samozřejmě, že to všechno s obrovskou zábavu faktor, který hrozí, že nikdy neskončí.
V určitém bodě, ale rok je doba kolem a nová verze vašeho fotbalového manažera stojí u dveří.
Co děláte teď? Myslíte si koupit tuto verzi a začínáte se vším znovu od nuly? Můžete dát své dítě pryč, a pak, a postarat se o novou? Co je se všemi potu a čas? Nebo si hrát vaše dítě, dokud jste nesporné top manažeři,ze všech úspěchů v beängstlichen opakování sezóny přináší do sezony. Vy přesně víte, co mám na mysli, vše je postaveno na nejvyšší úrovni, máte jen horní hráče a po velkém úsilí, je tam jen vy a váš klub.Jediné, co zbývá, je vaše trofej sál se podívat na nějaké své velké trofeje, nebo vám radost z vašich statistik, jak jste se skvěle, ale teď jsou. Co si myslíte o, aby všechny své manažery a trenéry úkolů se stejnými cíli, ambice,Závazek k úspěchu a činnosti vašeho starého fotbalového manažera s velkým rozdílem, budete chodit váš úspěch snadno v reálných eurech kolem sebe a podívat se na to jen vaše trofeje, ale bojujete za něco reálného. Chcete-li své osobní bohatství.
 
on-line vydělat peníze, kromě zásluh, vydělat peníze, cíl magnát, hry, euro, peníze,fussballmanager,
 
 
 
 
 

Byl ist goaltycoon?

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Cíl Tycoon je browser hra (Online Soccer Manager), který Vám nabízí širokou škálu manažerů projít a zajímavé výzvy v boji o prestižní titul proti skutečným lidským hráčům. Hratelné ve svém prohlížeči bez nákladné, čase a odkudkoliv snadno.Je to začátek ledna 2014 šel na start a vlastně stále nové. Proto se stále za brzký vstup do hry, neboť inovace ve vyšších ligách je stále velmi jednoduchá a rychlá. I když existují již více než 57.424 celosvětově tým tady, ale potenciál je obrovský, a tam jsou více a více uživatelů každý den.Ačkoli cíl Tycoon byl kladen on-line již v prosinci 2013, ale první skutečný Gameday byl otevřen v lednu 2014. Připadá mi to potěšující vrací zlepšení bilance a nové funkce uvnitř. Unikátní věci FIFA Manager na branku Tycoon je,Můžete vyměnit ingame měnu na skutečných eurech a pak přenést přes bankovním převodem nebo přes PayPal na svůj účet. Malý háček je možná, že cílem Tycoon je stále v angličtině (to je pravda, ale ještě změnit). Pojďme se ale nenechte se odradit, texty jsou velmi jednoduché a jsou neustále opakuje.Já sám mám pouze anglické jazykové dovednosti 2 roky malé dítě ;-). Chcete, ale stále se na bezpečné straně, pak stačí nainstalovat na níže uvedený odkaz a dát https://translate.google.de/translate_buttons na Google "prohlížeče překladatel" a na světě je zpět neporušené.V Goal Tycoon jste soutěžit i proti opravdovým soupeřům, které všechny mají stejný cíl jako ty, vstaň z ligy 6 League 1 vydělávat úspěchy a samozřejmě in-game měnu, které si můžete odbočit ke změně v eurech vás. Kick-off časy jsou dle německého době od 19:30 do 19:45.To odpovídá herní den skutečný den. Vše je zdarma, opravdu jen potřebujete licenci na nákup hráče na přestupovém trhu a může prodávat. Tato licence stojí 10 eur, ale nebojte se mi přesilovka Tycoon několik měsíců a má to 10 Euro může již tvořit bez hotovosti.A upřímně řečeno, já hraju v 3Liga a potřeboval jako dosud bez nových hráčů a trenérů, ale to se změní stanovena později. Takže cíl Tycoon je zdarma. Pokud jste netrpělivý hráč, ale pak také mít možnost skutečné eur investovat do hry, aby vám něco.Ale věřte mi, není absolutně žádný důvod pro to, jde-bez prostě trvá všechno jen o něco déle.
 
 
Společnost SC Euro Soft Srl je zodpovědný za tento on-line fotbalový manažer se sídlem v Rumunsku. Adresa je: Sc Euro Soft System Srl (Sorin Pricop) Lapusului č. 5A, 6 Birou Baia Mare Maramures 430424 RO Telefon: 4,0747770897Z tohoto odkazu si můžete ještě dostat nějaké info-http :/ / goaltycoon.com.hypestat.com / -, ale jsem zpátky na mé straně ;-)
 
on-line vydělat peníze, kromě zásluh, vydělat peníze, cíl magnát, hry, euro, peníze, fotbalový manažer,
 
Nenechte se odradit, že společnost má své sídlo v Rumunsku.Není to špatné, co je všechno v zahraničí. Kromě toho, Euro Soft má velmi dobré zkušenosti s tímto typem hry mechanismu. Z její kovárna Market Glory se objevily, a to strategická hra, prosazuje se na trhu dnes, a pokud jste někdy vypadat viz in-game fóru velmi, velmi málo negativních komentářů.Takže nenechte se odradit, musíte být vždy opatrní, v této době tak jako tak. Když už mluvíme o Forum Cíl Tycoon má vlastní fórum (Globální a německé) se můžete vždy předkládat otázky a tipy. Místní komunita vždy pomůže a je velmi trpělivý.
 
 
Pokud máte jen trochu času pro vaše hobby může strávit se bude radovat,že jste skutečně muset obětovat jen asi 15 minut denně pro Cíl Tycoon. Až na to dívat (z burzovních hráčů měny, změnit taktiku, atd.) si statistiky nebo živá hra, pak samozřejmě to bude trvat asi 10 minut déle.Vzhledem k tomu, Cíl Tycoon Online Browser Hra je ano, a to by mělo zůstat bez brauchste Samozřejmě už jsi dost in-game měnu získal postavit vše najednou, a proto si nemůže záviset hodin před PC také. Jednoduché pravidlo "úspěšnější jste na góly Tycoon, tím déle to trvá jeden den".Ale v 15. minutě je to už o.k.
 
 
Očekávejte prosím, grafický technicky ne moc. Grafika je docela ok pro browser hry jako fotbalový manažer podle mého názoru, ale jsou ve srovnání s FM 13, protože, samozřejmě, světy od sebe.
 
 
Možnosti hry jsou ve skutečnosti stejně jako jakýkoli jiný drahý zakoupili Football Manager.Určitě chybí góly Tycoon jednom nebo jiných statistik ve srovnání s FM 13 jsou portréty hráčů a ne Panini obrázky stejné a vy manažer jako skalní fotbalové profesionální bude okamžitě rozpoznat, myslím ale hratelnost nezbavuje jej. Musí zastavit každý se musí rozhodnout sami za sebe.
 
on-line peníze vydělávat,Další vydělat, peníze, vydělat, cíl magnát, hry, euro, peníze, fotbalový manažer,
 
Můžete dát svůj klub dát požadovaný název domény, vytvořit si vlastní erb, vytvořit si vlastní košile, hry, zkušenost žít v přenosu hráči na trhu / mládež hráč / trenér nakupovat a prodávat stavební rozšířit (kanceláře, nemocnice, hotel, parkoviště,Trenér budova, restaurace, centrum mládeže, stadion, parkoviště), můžete trenér a hráči zvýšit úroveň, Set výcviku a taktiky, ceny nastavit vstupenek, vozidla cestovat koupit (auto, autobus, letadlo), na národních a mezinárodních trofejí bojovat, analyzovat statistiky, zásoby Prodám,Si mohou vyměňovat a platit ve hře měnu na skutečných eurech a mnohem více.
 
 
Stydím se vlastně psát, ale to nějak patří. Jaký je cíl fotbalového manažera, měli byste být jasné ano. Doufám, že ;-) takže budu to držet velmi krátká.
Erwirtschafte dobrý příjem bez ohledu na to, jak,takže budete mít peníze na odstranění svého týmu, trenérem, přehrávače mládí, své budovy a infrastruktuře. Jedna věc, kterou zmíním, prosím, nemyslím, že "o dosažení vyšší ligu jsem automaticky získat mnohem více návštěvníků ve svém stadionu." To platí pouze v malé míře.V Goal Tycoon váš klub má určitou popularitu, vaším úkolem je zvýšit tento stabilní nebo zachovat. Lepší je určitě zvýšit znovu a znovu, teprve pak budete generovat vysoké příjmy. A vás nenechá svést skutečné eur investovat do hry. Vím, že tento pocit. Chcete-li začít hrát,vidět, vše je stále na úrovni 0 nebo 1, nevíš, kde jste se poprvé začíná, chcete vše nejlepší a hned aktualizace zároveň rychle identifikovat úspěchy a Zack spěch, zaplatil co proto, netrpělivost vyhrál. LET IT. Existuje jiný způsob, prostě trvá trochu déle. ;-)
 
on-line peníze vydělávat,Další vydělat, peníze, vydělat, cíl magnát, hry, euro, peníze, fotbalový manažer,
 
 
Pokud jste sami na branku Tycoon podepisuje s myšlenkou, bez koncových skutečných eur ze hry vytáhnout, pak byste měli, ale v jasné,že budete potřebovat pouze jednou vaše ingame měnu pro svůj oblíbený klub, a to je dlouhý proces, se můžete opravdu naplnit své vlastní kapsy. Nerozumím mě špatně, není to nemožné. Existuje již hráči tam jsou opravdu velmi, velmi mnoho peněz vytáhnout,Ty by měly nejen, že "za měsíc mám stovky dolarů na tašce" Tento příklad není již zcela nereálné, ale co budete potřebovat pro jako mnoho měsíců. Ale máte čtyři hlavní výhody. Každý den musíte jen asi 15 minut času obětovat (což vytváří jistě, všichni se třikrát denně).Víte přesně hru jste nakonec začít znovu (protože není tam žádná lepší verze vás nutí dělat tak). Hra ještě neskončila u nějakého bodu (protože bylo dosaženo předem stanovených cílů). A vy Zaregistrujte se nyní a jste již o krok napřed, než když vám rostou nezaregistrujete ;-)
 
To vyvolává otázku: "Jak je financován platba?"
Pravda eur netrpěliví uživatelé platí do hry nejdou 100% na poskytovatele, ale v cíli Tycoon reinvestovaného (např. pro platbu)
Stejně jako v reálném životě, každý klub musí zaplatit daň na všechny své příjmy, ať už euro nebo in-game měnu.Tyto daně také proudit do výplaty se.
 
Jednoduchý přehled:
Každý z příjmu je zdaněna bez ohledu na to, zda příjmy stadion, vyhrát bonus, bonus prostor, prodej hráč nebo Euro vklady
 
Pokud vložíte nechcete dostat plnou hodnotu svého vkladu, ale o 8% méně připočítán.
 
on-line peníze vydělávat,Další vydělat, peníze, vydělat, cíl magnát, hry, euro, peníze, fotbalový manažer,
 
S výplaty vám o 20% se znovu odečtena před můžete obnovit peníze volat své vlastní.
 
 
Daně skončí dříve nebo později opět do Adminprotože není automaticky v závislosti na uváděna uživatele admin a musí platit tento poplatek.
 
A tak hra pro všechny 57425 uživatelů pokračuje do nekonečna. Všechny daně jsou zapojeny do různých fondů (granty), kde jste, pak se vaše příjmy a pojistné ji získat.Pokud máte opravdu v cíli Tycoon investovat žádné eur mohou obchodovat váš in-game měnu v eurech, pak auszahlst jste se o 20% daní, máte ale z 80% zisku. STOP - Podívejte se na ni blíže na 80%! Ve skutečnosti, tam jsou i více než 100%, protože jste nic investováno, takže byly zaplaceny žádné eur.Myslím, že je to logický Finanzystem s daní na branku Tycoon. Jen vždy pamatovat "Není to ode dneška do zítřka"
 
 
                                        Tady jste na branku Tycoon-SIGN-
 
 
 
 
 
 
 
---------- Online vydělat peníze, kromě zásluh, vydělat peníze, cíl magnát, hry, euro, peníze, fotbalový manažer,------------
 
 
+ + + + + Online vydělat peníze s brankovou Soccer Manager magnáta. Získejte zdarma skutečné euro a zbohatnout. + + + + +
 
 
https://www.goaltycoon.com/bestfootballgame/inst